telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Відбулися урочистості з нагоди Дня сімейного лікаря

В конгрес-центрі СумДУ відбулися урочистості з нагоди Дня сімейного лікаря. Тут зібралися представники обласної та міської влади, медики та всі, хто вважав необхідним привітати лікарів. Бо сьогоднішнє свято є особливою нагодою вшанувати та висловити подяку медичним фахівцям, які присвятили своє життя забезпеченню здоров'я та добробуту жителів Сумщини.

У час пандемії сімейні лікарі були на передовій боротьби з хворобою, ризикуючи щодня і власним здоров’ям, і життям. Нині, у час повномасштабної війни, вони продовжують сумлінно та  професійно виконувати свої обов’язки. 

Від імені Сумської обласної ради сімейних лікарів привітав заступник голови облради Микита Баня. «Сьогодні я хочу висловити вам щиру подяку за вашу величезну роботу та самопожертву. Ви є прикладом професіоналізму та доброти. Ви 24/7 надаєте медичну допомогу і не відмовляєте своїм пацієнтам. Ваша відданість і пильність допомагають зберегти здоров'я та забезпечити добробут жителів області», - сказав посадовець у своєму вітальному слові. Він вручив відзнаки кращим представникам галузі та побажав успіхів, здоров'я, миру й добробуту лікарям.

Усі присутні вітали медиків і говорили, що це свято дає чудову можливість відзначити досягнення лікарів, показати людську вдячність за їхню працю та піклування про наше здоров'я.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 травня 2023, 15:28

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top