telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У Сумському районі планують створити стабілізаційний фонд для оперативного подолання наслідків системних обстрілів росією

Останнього дня березня у Сумській районній раді відбулася нарада, на якій обговорювалося питання створення в регіоні стабілізаційного фонду для оперативного подолання наслідків та надання невідкладної  матеріальної допомоги мешканцям і громадам прикордоння, усунення нанесених збитків внаслідок системних обстрілів російською федерацією.

В обговоренні питання взяли участь народний депутат України Михайло Ананченко, керівники районної адміністрації та районної ради, перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий, депутат облради Микита Баня, керівники департаментів фінансів та цивільного захисту населення Сумської обласної військової адміністрації та керівники територіальних громад Сумського району.

Всі учасники наради підтримали ініціативу голови Хотінської селищної ради Миколи Торяника та  голови Сумської райради Геннадія Дем’яненка про створення Сумського районного стабілізаційного фонду для подолання наслідків обстрілів прикордонних громад. Пролунала єдина думка, що усунення лиха постійних обстрілів російської федерації вимагає консолідованого підходу, оперативного реагування та дієвого механізму. Нещодавні події у Білопіллі, Річках та Миколаївці, системні обстріли Юнаківської, Хотинської, Краснопільської та Миропільської громад  слугують незаперечним підтвердженням цієї позиції. Відзначено, що метою фонду є консолідація фінансових ресурсів всіх рівнів для надання термінової та невідкладної допомоги постраждалим територіальним громадам, ліквідація наслідків обстрілів та оперативне проведення відновлювальних робіт.

Голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко розповів про свою зустріч з Миколою Торяником, у ході якої обговорили наслідки обстрілів та необхідність термінового та юридичного визначення механізмів допомоги громадам від обстрілів.

Водночас керівник відділу контролю за ефективністю використання об’єктів спільної власності, економічного аналізу, аудиту та звітності Сумської обласної ради  Микита Баня повідомив, що в Сумському районі є положення про порядок створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури району у складі спеціального фонду районного бюджету. Але для їх ефективного використання необхідні відповідні зміни, які дадуть можливість надання оперативної матеріальної допомоги громадам по усуненню нанесених збитків внаслідок обстрілів.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top