telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко відзначив нацгвардійців з нагоди професійного свята

Віктор Федорченко взяв участь в урочистостях з нагоди 30-ї річниці заснування військової частини 3051 Національної гвардії України.

30 років тому, в 1993 році, була створена військова частина 3051 Національної гвардії України. Ця одиниця стала невіддільною складовою системи національної безпеки країни та впродовж тривалого часу здійснює важливі завдання в охороні правопорядку, захисті національних інтересів та допомозі громадянам.

«Сьогодні я хочу подякувати вам за захист нашої країни. Протягом довгого часу, а особливо за останній рік, ви пройшли випробування у важких умовах бойових дій та реагування на надзвичайні ситуації. Ви демонструєте високу майстерність та професійну підготовку у кожному вашому кроці і це дозволяє вам здобувати перемоги та захищати нашу країну. Ви втілюєте в собі героїзм, силу та відданість, і ми пишаємося вами та вашою службою для України», - зазначив у своєму вітальному слові голова обласної ради Віктор Федорченко.

Командир частини підполковник Євген Казанцев розповів, що супротив від військових його частини ворог відчув з першого дня повномасштабного вторгнення на Луганщині, де на черговій ротації перебували підрозділи. Протягом кількох місяців саме гвардійці частини 3051, разом із іншими складовими сектору оборони билися за Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та інші населені пункти Луганщини та Донеччини.

Загалом цього дня з нагоди річниці створення частини були вручені відзнаки та заохочення від обласної влади, правоохоронних органів та військового командування.

Не забули і про тих бійців-героїв, які віддали своє життя на полі бою, захищаючи Україну та її право на свободу, їх згадали хвилиною мовчання.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top