telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Три громади з Сумщини працюватимуть над посиленням своєї цифрової спроможності

Мова йде про Зноб-Новгородську, Липоводолинську та Тростянецьку громади, які було відібрано для участі у п’ятимісячній тренінговій програмі «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0». Програма розроблена міжнародною організацією SocialBoost за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».

Дана програма спрямована на посилення цифрової спроможності українських громад, а також підтримку нинішніх і майбутніх місцевих цифрових лідерів у розробці ними проєктів диджитал трансформації. Вже скоро команди громад-учасниць розпочнуть свою роботу, результатом якої стане створення щонайменше 24 концепцій проєктів, повністю готових до пілотування. Про це повідомляють на сайті U-LEAD https://cutt.ly/d4vzgWn

Загалом близько 300 територіальних громад подавали заявки на участь в зазначеній тренінговій програмі, відібрано – 52, серед них й три зазначені громади з Сумської області.

З переліком відібраних громад можна ознайомитися на сайті «Громада 4.0»: https://www.hromada4.org/news/meet-the-participants

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 22 березня 2023, 16:08

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top