telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Почесну грамоту Сумської обласної ради отримав депутат Сумської районної ради Володимир Гордієнко

Сьогодні, 10 березня, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко вручив Почесну грамоту обласної ради Володимиру Гордієнку – депутату Сумської районної ради. Відзнаку районний обранець отримав під час пленарного засідання сесії за сумлінну працю, плідну депутатську діяльність, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди дня народження.

Вручаючи нагороду ювіляру, Віктор Федорченко наголосив, що місцеве самоврядування є фундаментом демократичного розвитку нашої країни. «Тому ми маємо відзначати тих людей, які протягом довгого часу вкладали свої сили, знання та досвід у розбудову Сумщини. Нині наша задача – працювати на перемогу. Роботи в нас дуже багато. Але я впевнений, що ми справимося, бо всі ми – українці, патріоти».

Голова обласної ради побажав Володимиру Гордієнку здоров’я, наснаги, ще довгих літ працювати на благо області. А депутатам – успіхів у роботі сесії, розглянути й прийняти всі питання порядку денного.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top