telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумщина отримала медикаментів на майже 1,5 млн гривень

Життєво-необхідні ліки до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні надійшли від американської організації Direct Relief за сприяння Благодійного фонду Євгена Пивоварова.

У пакет медичної допомоги ввійшли неврологічні, психотропні препарати та ліки від виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки.

«Завдяки активній комунікації з лікарями та постійним пошуком джерел допомоги –  маємо результат. Цього разу він значний. Дякуємо закордонним партнерам за підтримку нашої медицини в такий непростий час! Це важливо. Налагоджуємо співпрацю далі!» – зазначив народний депутат України Антон Швачко.

«Від усього колективу ми дякуємо благодійникам за допомогу та цінуємо те, що проблема здоров'я діток не лишається осторонь у такий час», - зазначив директор КНП Сумської обласної ради Обласна дитяча клінічна лікарня Ігор Змисля.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 01 березня 2023, 14:50

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top