telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумському обласному онкологічному центрі планують встановити магнітно-резонансний томограф

Продовжується робота щодо модернізації Сумського обласного онкологічного центру. Тут вже встановлено лінійний прискорювач нового покоління Halcyon відомого світового виробника Varian (США) та високотехнологічний комп’ютерний томограф Revolution Maxima від GE Healthcare. Задля цього результату було проведено колосальну роботу з технічного переоснащення приміщення диспансеру, відповідно до вимог і стандартів виробників. Зараз розпочинається новий етап – реконструкція приміщення під розміщення магнітно-резонансного томографа.

За словами директора онкоцентру Володимира Шевченка, це один з апаратів, який необхідний закладу для ефективного обстеження пацієнтів. «Наразі це обстеження ми оплачуємо коштами центру по субпідряду. Але сучасні заклади повинні мати повний спектр обстеження. Тому ми рухаємося в цьому напрямку. Щодо придбання МРТ сподіваємося на допомогу держави, бо обладнання дороговартісне, а своїми силами готуємо приміщення. Перший крок – проєктування, а далі – реконструкція відділення з добудовою приміщення під цей апарат», - розповів Володимир Шевченко під час виїзної наради.

У ній взяли участь голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, власне за чиєї ініціативи і розпочалася реконструкція, проєктанти, будівельники та керівництво онкологічного центру.

Проєктанти пообіцяли розробити документи у найкоротші строки, врахувати всі вимоги, які необхідні при встановленні МРТ. Будівельники та економісти внесли свої пропозиції.

Голова обласної ради Віктор Федорченко наголосив, що сьогодні ми маємо такі позитивні зрушення в напрямку онкології, бо проєкт підтримали бізнесмени, аграрії, депутати обласної ради, керівництво області та держави. «Ми встановили комп’ютерний томограф та лінійний прискорювач. Тепер наше завдання – встановити МРТ. І з цим завданням, я впевнений, ми також впораємося. Переконаний, що кількість врятованих життів у нашому онкоцентрі з придбанням нової медтехніки збільшиться. Цьому сприятиме і висока кваліфікація та великий професійний досвід наших лікарів», - резюмував Віктор Федорченко.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top