telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Віктор Федорченко: Управління майном обласної ради несе відповідальність за безперебійну і якісну роботу всіх комунальних підприємств

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів робочу нараду щодо діяльності управління майном. За його словами, нині головне завдання для цього підрозділу, особливо у воєнний час, – безперебійна та злагоджена робота комунальних підприємств області. «На нас усіх лежить відповідальність за їх функціонування. Бо це, в першу чергу, заклади медичного, соціального та освітнього спрямування. І жителі області мають отримувати якісні послуги», - наголосив голова обласної ради.

Віктор Федорченко зібрав увесь колектив управління і вказав на недоліки, які були виявлені в їх роботі в ході внутрішнього аудиту. «Перше, це – документообіг, - акцентував увагу керівник депутатського корпусу. - Він має працювати без жодного збою. А протягом останніх 5 місяців був прострочений штатний розпис одного з підприємств, були проблеми з опрацюванням вхідної кореспонденції. Виконуюча обов’язки начальника управління майном Інна Козачок не контролювала цей процес і, таким чином, допустила серйозні порушення у документах суворої звітності. Друге, – невідповідність зарплат керівництва управління майном та працівників. Перші встановлювали собі завищені премії. Третє – працівники апарату обласної ради часто скаржаться, що від управління майном не можна отримати жодного документа. Хочу підкреслити, що апарат обласної ради й управління мають працювати у тандемі. Управління майном це не держава в державі, а такий же підрозділ обласної ради, як і інші відділи. Ми всі відповідаємо за роботу комунальних підприємств і повинні робити все вчасно та нести відповідальність за свої дії».

Віктор Федорченко подякував керівнику управління майном Олександру Бутирському, який був призначений на посаду два місяці тому, за його намагання розібратися у роботі кожного підприємства. Він об’їхав за два місяці майже усі. Водночас поставив завдання контролювати більш ретельно роботу ввіреного йому управління: усунути виявлені недоліки, зробити висновки і працювати на результат.

«У нас дуже багато роботи, - зазначив Олександр Бутирський. - Зараз ми її налаштовуємо, аби працювати більш якісно. Під час аудиту ми побачили багато прогалин, тож будемо виправляти допущені раніше помилки. Жодне підприємство ми не залишимо поза увагою. Усі керівники знають, що ми відкриті, готові допомагати, розв’язувати всі питання. Головне зараз – працювати на результат, на допомогу жителям області й військовим, та заради нашої спільної Перемоги».

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 17 січня 2023, 10:13

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top