telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав нацгвардійців з днем створення частини

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко став почесним гостем на урочистостях з нагоди 30-ї річниці з дня створення військової частини 2276 Національної гвардії України.

Частина була сформований 12 січня 1993 року. Нині це один із потужних підрозділів оперативно-тактичного угруповання «Суми», який сумлінно виконує завдання за призначенням, забезпечуючи якісне зберігання зброї, боєприпасів, вибухових речовин, проведення їхнього технічного обслуговування та ремонтних робіт.

Вітаючи військових із днем народження частини голова Сумської обласної ради подякував їм за віддану службу, патріотизм, сміливість і відвагу. «Ми шануємо вас, та пишаємося, що маємо таких земляків. Розправляйтеся з ворогом і продовжуйте творити історію нашої незламної та волелюбної нації. Повертайтеся додому живими, здоровими й з перемогою», - сказав Віктор Федорченко.

Також до слів привітань долучилися командувач ОТУ «Суми» Олександр Нестеренко, командир військової частини 2276 НГУ Ігор Поцебін та командири інших військових формувань.

Вони вітали особовий склад з ювілеєм частини. Дякували бійцям за мужність, відвагу та віддану службу.

Найкращі бійці отримали відзнаки Сумської обласної ради, ОТУ «Суми» та своєї військової частини.

Присутні вшанували пам’ять всіх полеглих хвилиною мовчання, а всім воїнам побажали міцного здоров’я, мирного неба над головою, добра та Перемоги.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 січня 2023, 10:38

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top