telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Роменська громада започатковує партнерство з італійським муніципалітетом міста Монреалє

Йдеться про співпрацю у сфері розвитку сільського господарства, переробної промисловості, муніципальних послуг, культури, освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, поводження з відходами та охорону навколишнього середовища, а також обмін досвідом та найкращими практиками у сфері молодіжного руху. Планується участь у спільних проектах, грантових програмах Євросоюзу для міст – партнерів. Про це повідомив Роменський міський голова Олег Стогній: «Ми планували пошук партнерських громад з метою розвитку нашої території, обміну досвідом у різних сферах життєдіяльності. Дуже дякуємо Програмі U-LEAD за таку можливість – налагодити міжнародне партнерство, а колегам з італійського муніципалітету – за цю можливість співпрацювати».

Мер муніципалітету Монреалє Альберто Арчідьяконо під час зустрічі запропонував вже найближчим часом надати Роменській громаді допомогу для внутрішньо переміщених осіб, відповідно до потреб, та запевнив у зацікавленості стати надійним партнером для громади з Сумщини.

За повідомленням Олега Стогнія, допомога ВПО – була ініціативою колег з муніципалітету Монреалє та стане першим кроком співпраці. Голова громади висловив подяку за таку важливу підтримку для України з боку європейських муніципалітетів під час війни. У рамках цієї допомоги розглядається можливість отримати засоби безперебійного живлення електроенергії, зв’язку, теплі ковдри, продукти довготривалого зберігання тощо.

Марина Лобова, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Сумській області, зазначила, що міжнародне партнерство є дієвим механізмом для розвитку громад. Поряд з тим, такий успіх матиме місце лише за умови проактивної позиції обох сторін на постійній основі.

Найближчим часом партнери планують підписати Меморандум про співпрацю.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 12 грудня 2022, 14:40

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top