telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Поліція особливого призначення ГУНП в Сумській області відзначила 5-річчя від дня створення

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий привітав особовий склад поліції особливого призначення ГУНП в Сумській області з 5-ю річницею від дня створення.

«5 років тому ви почали писати славну історію свого підрозділу, і цей період однозначно не був для вас простим – це був етап вашого становлення. Зараз, під час війни, ви показали стійкість і професіоналізм. І я впевнений, так буде аж до самої перемоги. Ті, хто не розуміють складності вашої роботи, – помиляються. Бо саме ви залучаєтеся до забезпечення публічної безпеки, виявлення осіб, причетних до незаконних збройних формувань, запобігаєте переміщенню зброї, вибухівки, захищаєте цілісність і суверенітет країни. На жаль Сумщина втрачає своїх героїв. Ми мусимо це пам’ятати, цінувати, і після нашої перемоги не зганьбити честь цих людей. Але я впевнений, все буде Україна», - говорив перший заступник голови обласної ради.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув під час АТО\ООС та повномасштабної війни росії проти України.

Також вітали поліцейських голова Сумської ОДА, керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, перший заступник командира ОТУ «Суми» Олег Телінкевич, начальник ГУНП України в Сумській області Сергій Чиж.

Говорили про важливу складову підрозділу в захисті територіальної цілісності держави, правопорядку, оборони кордонів та звільнення країни від російської навали пліч-о-пліч з військовими. Бажали поліцейським миру, здоров’я і щоб вони завжди поверталися додому неушкодженими.

Кращих бійців нагородили відзнаками Сумської обласної ради, Сумської ОДА, ОТУ «Суми» та відомчими нагородами.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top