telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

УАРОР та Мінфін обговорили шляхи підвищення фінансових гарантій діяльності обласних рад

Українська асоціація районних та обласних рад провела спільну нараду з Міністерством фінансів України, де обговорили формування та виконання обласних бюджетів. Від Сумської обласної ради участь у заході взяв голова бюджетної комісії Олег Медуниця.

Так, представниками обласних рад було зазначено, що виконання повноважень, які передбачені законодавством, вимагають додаткового фінансового забезпечення. Зокрема, це стосується сектору ветеранської політики, до якого планується активніше залучити органи місцевого самоврядування, а також освіти та медицини.

У свою чергу, Директор департаменту політики міжбюджетних відносин та місцевих бюджетів Мінфіну Олександр Корень наголосив, що натепер розробляються зміни до нормативно-правових актів, що, зокрема зможуть зняти деякі обмеження на використання коштів.

За результатами наради, УАРОР підготує відповідне звернення до керівництва держави.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 16:02

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top