telegram Facebook Twitter instagram Youtube

За ініціативи обласного депутата Віри Лаврик, військові отримали автомобіль медичної допомоги

Ключі від автомобіля передали бійцям 155 батальйону територіальної оборони голова обласної ради Віктор Федорченко та Віра Лаврик. Також з приємною місією приїхала депутат обласної ради Тетяна Євдокимова, яка повідомила, що поштовики Сумщини провели акцію і зібрали для військових 40 тисяч грн. Тож вони можуть надати свої пропозиції щодо першочергових потреб.

Загалом депутати обласної ради з першого дня масштабного вторгнення росії в Україну допомагали й продовжують допомагати як військовим, так і мирним громадянам. Це і техніка, і матеріали, і речі, і продукти харчування, і ліки, і кошти тощо. Говорять, що не зупинятимуться, доки Україна не здобуде перемогу.

«Ми не можемо залишатися осторонь проблем, з якими зіштовхуються наші захисники, - підкреслив голова обласної ради Віктор Федорченко. Нехай вся наша допомога береже хлопців та допомагає їм у боротьбі з агресором. Перемога прийде обов’язково, адже ми наближаємо її разом!»

Під час передачі автомобіля Віра Лаврик розповіла, що як депутат обласної ради вона звернулася з клопотанням про закупівлю машини для медичної служби до дирекції ТОВ «АВІС УКРАГРО» і там не відмовили. «Ми щодня отримуємо запити на допомогу для наших військових і завжди реагуємо на них. Наразі надійшла потреба на автомобіль, який би мав можливість евакуювати поранених військовослужбовців із зони бойових дій до лікувальних закладів. Було бажання, щоб машина була комфортною, якісною, оснащеною всім необхідним. Тож прохання виконано», - зазначила депутат.

Віра Іванівна розказала, що це не перший вклад від ТОВ «АВІС-УКРАЇНА» і їх структурних підрозділів в обороноздатність України. Раніше були закуплені КрАЗ, «RENAULT DUSTER» та інші автівки для різних підрозділів ЗСУ.

Подарований автомобіль буде використовуватися в медичній службі 155 батальйону ТРО. Начальник медичної служби В’ячеслав Гнідець сказав, що для них дуже важливо мати таку машину. Вона мобільна, сучасна і дає змогу надавати повноцінну долікарську медичну допомогу.

Подякував депутатам за підтримку командувач ОТУ «Суми» Олександр Нестеренко. «Життя та забезпечення військових – наше основне завдання. Кожен підрозділ, який знаходиться в зоні відповідальності ОТУ «Суми» має все необхідне для захисту кордону. Щоденно ми опрацьовуємо запити від військових та оперативно знаходимо все необхідне завдяки нашим можливостям, владі та партнерам», - наголосив генерал-майор.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top