telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Безробітні Сумщини відновлюють пошкоджені внаслідок військових дій об’єкти області

Тростянеччина чи не найбільше відчула наслідки «руського мира», але поступово оговтується від того страхіття.  І тут в нагоді стали суспільно корисні роботи, до яких обласна служба зайнятості залучає безробітних, котрі перебувають на обліку.

До таких робіт активно залучилася й Боромлянська сільська територіальна громада Охтирського району. Місцевий  дитячий садочок рашисти перетворили в руїни. Служба зайнятості такі соціальні об’єкти тримає на особливому контролі тож  до розбору завалів долучила безробітних, які стоять на обліку та дали згоду на участь у суспільно корисних роботах. На сьогодні  вже майже розібрано зруйнований харчовий блок. До того ж, навіть до такої копіткої та нелегкої роботи люди підійшли по господарські: начистили 7 тракторних причепів цегли, яка піде на відновлення житла громадян.

Як зазначив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, з усіма, хто долучається до виконання цих робіт, підписується строковий трудовий договір. На вимогу особи, яка бере  участь у суспільно корисних роботах роботодавцем вноситься запис у трудову книжку. Щодо оплати, та вона має підвищений розмір, тобто,  не менше мінімальної заробітної плати, яка на сьогодні складає 6,7 тис. грн, тоді як середній розмір допомоги по безробіттю в області становить 4,1 тис. грн. Отже, ті, хто залишився без роботи, може стати активним учасником відбудови, що прискорить повернення до нормального життя й водночас подбати про свої родини, покращивши їх матеріальний стан.

Консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного можете отримати на нашому Telegram-каналі за посиланням https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

Пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top