telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко представив керівникам комунальних закладів новопризначеного начальника Управління майном Сумської облради

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів нараду з керівниками комунальних підприємств та установ, на якій представив нового очільника Управління майном облради Олександра Бутирського. Він приступив до виконання обов’язків 9 листопада.

«Управління майном обласної ради має працювати на розвиток підприємств, економіки й обслуговування населення області, - наголосив Віктор Федорченко під час наради. – Очолювати його повинна людина, яка не є депутатом чи політично заангажованою, бо це може впливати на роботу управління. Керівник має розумітися в економічних питаннях, господарчій діяльності, вміти працювати з людьми. Знаючи досвід Олександра Бутирського, він впорається з цим, бо є фаховим спеціалістом».

Голова обласної ради привітав нового очільника управління майном з призначенням, побажав йому плідної роботи. І, звернувшись до керівників, зауважив, що зараз перед всіма стоїть одна задача: працювати на перемогу.

Олександр Бутирський подякував за довіру Віктору Федорченку і пообіцяв, що не підведе в роботі. Розповідаючи про себе, повідомив, що має дві вищі освіти, працював на різних високих посадах.

Під час діалогу новопризначений керівник розповів своє бачення концепції роботи Управління. «По-перше, як уже акцентував Віктор Михайлович, ми всі зараз працюємо на перемогу. Кожне з наших підприємств може це робити. ОКАП «Сумиоблагроліс» допомагає військовим дровами для створення ліній оборони. Наші театри, філармонія працюють на культурному фронті та готують цікаві патріотичні програми. Підприємства охорони здоров’я допомагають у лікуванні військових та їх родин. Освітяни та соціальна сфера працюють у своїх напрямках. Тобто у кожного свій фронт! По-друге, ми повинні плідно співпрацювати з військовою адміністрацією, депутатами і максимально підтримувати Президента України. По-третє, повинен бути порядок у кожному закладі. А це – виплата зарплат, стабільність у колективах. Ми зробимо максимум, щоб вам було комфортно, але ви на місцях маєте нести повну відповідальність за колективи і роботу закладів. Всі звертайтеся, ми відкриті і разом будемо розв’язувати проблеми, яких, я певен, не мало».

Більш як двогодинна розмова велася виключно у діловому руслі. Обговорювали питання опалювального сезону, забезпеченість генераторами та паливом усіх закладів, ситуацію підприємств та установ, розташованих у прикордонні тощо.

Перший заступник голови обласної ради Вадим Лисий наголосив, що варто систематизувати роботу між підприємствами, аби всі працювали як єдиний механізм. Начальник відділу контролю за ефективністю об’єктами спільної власності, депутат обласної ради Микита Баня акцентував на фінансовій складовій медичних установ, виходячи з контрактування НСЗУ.

Олександр Бутирський планує відвідати кожен заклад обласної ради, ознайомитися з роботою підприємств. «Наразі виникає багато питань у сфері управління комунальним майном, тож добре скоординована робота колективу дозволить протистояти усім викликам», - резюмував начальник Управління майном обласної ради.

Останнє оновлення на Середа, 16 листопада 2022, 15:12

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top