telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Урочисті заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України пройшли в Головному управлінні Нацполіції Сумської області

Правоохоронців вітали керівники області, Сум, народні депутати, начальники воєнних формувань та правоохоронних структур.

Присутні дякували поліцейським, котрі з перших днів проведення Антитерористичної операції, а зараз повномасштабної збройної агресії росії проти України, самовіддано несуть службу і неухильно виконують покладені на них обов’язки. Вшанували хвилиною мовчання загиблих. Відзначили кращих грамотами, подяками й цінними подарунками.

«Кожен житель нашої області, кожен громадянин держави показав, що значить бути українцем і боротися за свою свободу, - звернувся до поліцейських перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий. – Особливо це стосується військових, правоохоронців і добровольчих формувань. І за це щира вдячність від жителів Сумщини. Вони відчувають вашу цілодобову турботу, розуміючи, що в тяжку хвилину поліція завжди прийде на допомогу. Нести службу зараз дуже важко, але ви це робите. Низький уклін за вашу роботу, пам’ятаємо полеглих, дякуємо ветеранам і Слава Україні!»

Також читайте:

Останнє оновлення на Субота, 15 жовтня 2022, 12:06

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top