telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Новим медичним обладнанням поповнився Сумський обласний кардіологічний диспансер

Очільники Сумщини – голова обласної ради Віктор Федорченко та голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький побували з робочою поїздкою в обласному кардіологічному диспансері. Вони передали закладу сучасний 12-канальний електрокардіографічний апарат, а також цифрову портативну багатоцільову ультразвукову систему LODGIQ з можливістю сканування у режимах кольорового доплеровського картування, імпульсно-хвильового та енергетичного допплера.

Придбання цього сучасного обладнання стало можливим завдяки допомозі МОЗ та міжнародних донорів – ВООЗ і ЮНІСЕФ.

«Дуже приємно, що про Сумщину піклуються, нам допомагають, - зазначив голова обласної ради Віктор Федорченко. – Це високотехнологічне обладнання допомагатиме нашим медикам покращувати якість життя, відновлювати працездатність пацієнтам із захворюваннями системи кровообігу, проводити широкий спектр досліджень та допоможе точніше встановлювати діагнози».

Медики говорять, що дуже чекали на це обладнання, оскільки УЗД апарат ідеально підходить для діагностики захворювань серцево-судинної системи, як в амбулаторних, так і в умовах інтенсивної терапії. А кардіограф дозволяє проводити електрокардіограму, в тому числі високоточний аналіз порушень серцевого ритму та провідності. Тож дякували керівництву області за ініціативу і допомогу у лобіюванні надходження дороговартісного обладнання саме для Сумщини.

Віктор Федорченко та Дмитро Живицький поспілкувалися з колективом кардіодиспансеру і пообіцяли й надалі сприяти покращенню матеріально-технічної бази закладу.

Також читайте:

Документи облради

Go to top