telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумській обласній лікарні відкрився Центр функціональної діагностики та електрофізіологічних досліджень

«Не дивлячись на надскладні умови, в яких зараз перебуває Україна через вторгнення російських військ, на Сумщині за останні пів року закуплено дуже багато медичного обладнання, яке отримали обласна клінічна лікарня, перинатальний центр та онкологічний диспансер. Дуже важливо, коли в умовах війни у нас є можливість покращувати обласну медицину. І ми обов’язково продовжимо цю тенденцію, бо здоров’я людини – найголовніший чинник у житті кожного з нас. Тому я вітаю не лише колектив лікарні з цим надбанням, а й усіх жителів Сумщини, які проходитимуть діагностику у цьому центрі», - звернувся до присутніх голова обласної ради Віктор Федорченко під час відкриття Центру функціональної діагностики та електрофізіологічних досліджень в СОКЛ. Керівник депутатського корпусу побажав усім успіху, здоров’я і перемоги.

Центр функціональної діагностики та електрофізіологічних досліджень покликаний максимально унеможливити розвиток інфарктів та інсультів. Він ще на стадії доукомплектування необхідним обладнанням, але роботу має розпочати найближчим часом. Обстеження тут будуть безкоштовними за направленням сімейного лікаря та кардіолога. Пропускна здатність на добу – 50-70 пацієнтів.

Під час урочистостей з нагоди відкриття центру, голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький передав закладу компактний ультразвуковий сканер експертного рівня для діагностування серцево-судинних захворювань та сучасний, високоточний, функціональний електрокардіограф.

«Високоточна діагностика і якісні медичні послуги – це запорука успішного лікування, збереження здоров’я і життя людини. Вони мають бути максимально наближені до пацієнта. Це важливо завжди, а особливо під час війни. Тому продовжуємо забезпечувати медичні заклади області сучасним обладнанням», – зазначив Живицький.

Лікарі говорять, що відкриття сучасного центру дозволить своєчасно виконувати функціональне дослідження фізичного навантаження й охопити якомога більше людей.

Також читайте:

Документи облради

Go to top