telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Молилися за Україну і Сумщину. В обласному центрі відбувся молитовний сніданок

Декілька останніх років у Сумах набуває обертів формат зустрічей під час молитовних сніданків. Сьогодні він пройшов під патронатом голови ОДА, керівника військової адміністрації та голови обласної ради.

Молитва за мир в Україні та Сумщині зібрала під одним дахом представників усіх церковних конфесій, релігійних та громадських організацій. Також на заході був присутній народний депутат України Антон Швачко.

Присутні читали Біблію, обговорювали події на фронті та можливості допомоги військовим. Усі промовці наголошували на необхідності об’єднання у тяжкий для держави час. Бо лише спільно, будучи сильними й мужніми, ми зможемо вистояти та перемогти. Тож молилися за мир, перемогу. У молитвах згадали бійців, які боронять країну, військовополонених, мирне населення, яке знаходиться в окупації, та загиблих за територіальну цілісність України.

У молитвах звучали не лише слова про допомогу, захист і сподівання, а й слова подяки Всевишньому.

Голова обласної ради Віктор Федорченко певен, що проведення молитовних сніданків – це гарна можливість представникам церков, керівникам області, політикам об’єднатися у спільній молитві за мир в нашій державі і щасливе майбутнє в Україні.

«Люди частіше почали звертатися до Бога, бо вбачають спасіння в ньому, - говорив Дмитро Живицький. – Тож будемо жити с Богом у душі».

Наприкінці молитовного сніданку голова ОДА, керівник військової адміністрації прочитав молитву за Сумщину.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top