telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

«Доброго вечора, ми з України!»: в обіг введено четверту поштову марку воєнного часу

Сьогодні, у День Української Державності, «Укрпошта» ввела в обіг четверту поштову марку воєнного часу «Доброго вечора, ми з України!». Її тираж складає 5 млн штук. Сумчани переконані, що на марці, де трактор тягне російський танк, відображені події саме з нашої області, коли селяни без зброї забирали російську ворожу техніку.

Тематику поштової марки було обрано завдяки народному голосуванню. На конкурс ескізів було надіслано понад 1500 робіт. У травні майже 834 тис. українців із п’яти кінцевих варіантів обрали саме «Доброго вечора, ми з України!».

«Це дійсно народна марка, бо вперше в історії нашої держави жителі країни мали можливість голосувати за неї, і навіть у «Дії». Вона буде доступна майже у всіх поштових відділеннях країни, а також у магазинах «Укрпошти» на Amazon та еBay. Сьогодні також є можливість купити погашену марку через мережу Інтернет. Окрім марки «Укрпошта» випустила тематичну листівку, конверт першого дня, художній конверт та мерч», - розповів директор Сумської філії «Укрпошти» В’ячеслав Маринич під час погашення нової марки.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував «Укрпошті» за те, що підприємство зробило такий проєкт, платить податки й допомагає Збройним силам України. Він наголосив, що нова марка, як і попередні, показує незламність, безстрашність та винахідливість українців, якими сьогодні захоплюється увесь світ.

На марку «Доброго вечора, ми з України!» діятимуть обмеження на продаж. Один клієнт може купити за одним замовленням не більше ніж два маркових листи кожного номіналу (2+2), 2 конверти «Перший день» 10 конвертів та 10 листівок.

Як і попередні марки, керівники області та міста цю марку також погасили спеціальним поштовим штемпелем, а на конвертах написали свої побажання. Звісно, бажали миру, злагоди та добра.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top