telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Жителі Сумщини разом з усією країною відзначили День Української Державності

Це свято започатковано Президентом України Володимиром Зеленським торік, під час відзначення 30-річчя незалежності України.

У Сумах цього дня із самого ранку керівники області, міста, військові, депутати та громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку на Алеї Героїв міського кладовища та Меморіалу Героям Небесної Сотні. Урочисті заходи відбулися біля фонтану «Садко», де піднято Державний Прапор України.

«Ми сьогодні вшанували загиблих українських захисників та Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за свободу й незалежність України. Низько схиляю голову перед їх пам’яттю. Я вдячний усім жителям Сумщини, хто нині боронить державу. Дякую всім, хто залишився тут і працює. Я вірю, що Перемога обов’язково буде за нами, бо всі українці, не жаліючи сил, роблять для цього все можливе. Я останнім часом взагалі не чую песимістичних настроїв. Ми всі віримо в Перемогу. Це означає, що з таким народом у нас все буда гаразд. Всіх вітаю зі святом. Бажаю миру, удачі, злагоди. Слава Україні, слава народу України!», - звернувся до присутніх очільник обласних парламентарів Віктор Федорченко.

Він вручив відзнаки обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня, цінні подарунки та подяки обласної ради кращим військовослужбовцям краю та тим, хто допомагає армії.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять за загиблими. Говорили, що, на жаль, сьогодні це свято забарвлене кров’ю, бо в Україні триває повномасштабна війна. Але саме в такі тяжкі часи ми усвідомлюємо, наскільки сильно ми повинні цінити нашу країну, нашу державність і нашу незалежність.

Тож висловлювали впевненість, що вже наступного року другу річницю Дня Української Державності ми відзначимо у мирі. Україна розцвіте, відбудується і буде найкращою країною в Європі.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top