telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Віктор Федорченко зустрівся з керівниками агролісгоспів Сумщини

Головні питання, що обговорювалися на нараді, – перероблення деревини, реалізація продукції, документообіг, процедура надання, передачі чи відчуження майна в умовах воєнного стану.

З початку воєнних дій працівники ОКАП «Сумиоблагроліс» переведені в особливий режим роботи. Багато лісівників вступили до лав ЗСУ та тероборони, де мужньо боронять рідну землю від ворога. Працівники агролісгоспів, які залишилися в тилу, активно займаються волонтерською діяльністю, посилено патрулюють території лісових масивів та виконують свою основну роботу.

Спілкуючись з лісівниками, голова обласної ради Віктор Федорченко наголосив, що під час війни пріоритетами лісової галузі є допомога Збройним силам України та економічний розвиток держави.

«Ми повинні працювати на перемогу, на державу і підтримувати армію. Тому всі питання, які виникають у вас і в правовому, і в економічному, і в будь-якому напрямку роботи, ми не залишимо без уваги. Є управління майном, є відділ контролю за ефективністю управління об’єктами спільної власності, які нададуть всі консультації. Керівники цих відділів та спеціалісти на місцях. Ми маємо пам’ятати, що сумлінна праця лісівників та громадськості – це наш спільний внесок у перемогу над ворогом», - сказав Віктор Федорченко.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top