telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат обласної ради Олег Медуниця розповідав студентам, користувачам бібліотеки та нацгвардійцям про буремні дні Революції Гідності

Вже вісім років пройшло відтоді, як на Майдані Незалежності в Києві під час Революції Гідності розпочалися розстріли мирних демонстрантів і пішла за небокрай Небесна Сотня.

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» ми щороку 20 лютого згадуємо тих, хто ціною свого життя здобував волю для України.

Цьогоріч пам'ятні події проходять під гаслом «Небесній Сотні вдячні за свободу! Приєднуйтесь!».

В актовій залі книгозбірні Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся захід «Небесна сотня очима очевидців» у форматі «жива книга».

«Живою книгою» для присутніх у залі - військових «ВЧ-3051» Національної гвардії України, користувачів бібліотеки та студентів СумДПУ, які приєдналися онлайн на платформі Zoom, був учасник тих буремних подій – народний депутат України VII-VIII скликань, нині – депутат Сумської обласної ради і голова бюджетної комісії – Олег Медуниця. Він пригадав та відтворив всю хронологію подій у Києві під час Євромайдану.

Сумські поетки – керівниця літературної студії «Літера» Ірина Булахова та поетеса, яка написала цілий цикл громадянської поезії про Героїв Майдану Надія Позняк читали свої вірші.

Присутні переглянули відеоролики «Україна. Євромайдан» і «Небесна Сотня» та познайомилися з книжковою виставкою «Небесна Сотня – Герої нашого часу», на якій було представлено документальні та художні твори про революційні події.

В рамках заходу бібліотечні працівники презентували воїнам книги.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top