telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Обласні депутати придбали для комунальної установи смарт-телевізор

До депутатів Сумської обласної ради Олександра Будника та Юрія Меєровича звернулася директор комунальної установи СОР «Охтирський міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» Наталія Козій. Вона розповіла, що для навчання та виховання діток, які знаходяться в установі, необхідний смарт-телевізор. Депутати одразу відгукнулися і за власний кошт придбали необхідну техніку.

«Нині треба навчати дітей і йти в ногу з новітніми технологіями, інакше учні не так засвоюватимуть програму, як того вимагає сучасність, - певен Олександр Будник. – А так діти краще сприймають і запам’ятовують візуальну інформацію, яку бачать на уроках по телевізору».

«Телевізор сприятиме всебічному розвитку дітей, а для вчителів їхня робота стане легшою і в рази цікавішою», - додав Юрій Меєрович.

Кажуть, діти й вчителі дуже задоволені, бо відтепер засвоювати знання буде простіше.

Для довідки: Комунальна установа «Охтирський міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» безкоштовно надає комплекс реабілітаційних послуг, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку дітей з інвалідністю до 18 років та дітей віком до 3-х років включно. Термін проходження курсу реабілітації 1 рік.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 12 січня 2022, 15:33

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top