telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко: Ми, дорослі, маємо докласти максимум зусиль, аби вберегти дітей від негараздів

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко разом із депутатами Сергієм Іщенком та Віталієм Калініченком відвідав Улянівську спеціальну школу, яка є комунальним закладом облради.

Директор спецшколи Тамара Пінчук ознайомила гостей з умовами проживання та навчання дітей з особливими освітніми потребами, провела своєрідну екскурсію приміщеннями, майстернями тощо. Очільник обласної ради оглянув матеріально-технічний стан закладу, методи навчання і виховання дітей. Разом обговорили питання, які потребують першочергового вирішення та визначили пріоритетні напрямки розвитку спеціального закладу освіти.

За словами Тамари Пінчук, у школі навчаються 74 учнів у дев’яти класах та перебувають 16 вихованців у двох дошкільних групах. Вони приїхали вчитися із 19 громад області.

«Навчання їх специфічне – у нас є корекційні предмети, яких немає у загальноосвітніх закладах. Це ритміка, лікувальна фізкультура, соціально-побутове орієнтування, де діти навчаються жити в суспільстві самостійно – готувати їжу, оплачувати рахунки тощо. Саме тому у нас є спеціалізовані «магазини», «квартири», «кімната дорожнього руху». З 5-го класу розпочинається профільне навчання. Дівчатка чудово шиють і вишивають, а для хлопчиків є заняття столярною та теслярською справою», - наголосила Тамара Пінчук.

Після екскурсу закладом голова облради разом із депутатами привітали вихованців спеціалізованого навчального закладу з прийдешнім Днем Святого Миколая та зауважили, що діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

«День Святого Миколая є додатковим нагадуванням про те, що  проблем із надання найвразливішим категоріям дітей додаткових соціальних гарантій існує чимало. І саме дорослі: батьки, представники влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства мають докласти максимум зусиль, аби вберегти їх від негараздів», - сказав Віктор Федорченко.

Він подякував керівництву школи та персоналу за те, що діти доглянуті, а заклад зразковий. Малечі Віктор Михайлович побажав бути здоровою і щасливою. Від себе особисто він передав школі мультимедійну дошку та проєкційний екран.

До слів привітань приєдналися й обласні депутати. Вони побажали гарного настрою, посмішок, міцного здоров’я і щоб Святий Миколай виконав усі дитячі мрії та сподівання.

Окрім щирих і добрих привітань вихованці школи отримали солодкі подарунки. Для всіх присутніх вони підготували чудовий концерт і у серці кожного залишили теплі спогади.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top