telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині хочуть створити Асоціацію громад та Агенцію регіонального розвитку

Відбулася нарада з питань стратегічного розвитку територіальних громад Сумської області. Під час заходу, на який приїхали представники з усього регіону, керівники області, народні та обласні депутати, очільники територіальних громад обговорили створення Асоціації громад Сумщини.

Її хочуть створити, аби лобіювати інтереси громад на державному та міжнародному рівнях, налагоджувати комунікації між громадами, облдержадміністрацією та обласною радою, впроваджувати міжмуніципальне співробітництво.

«Ми сподіваємося, що створення Асоціації сприятиме розвитку громад, допоможе їм узгоджувати між собою єдину позицію задля діалогу з центральною владою. Головне, щоб територіальні громади повірили у свої сили, подолали інертність, відкрили для себе широкі можливості співпраці та партнерства з бізнесом і соціальними інвесторами. Тоді для них стануть відкритими всі дороги», - певен депутат обласної ради Микита Баня.

Також присутні жваво обговорювали створення Агенції регіонального розвитку. До речі, Сумщина одна з трьох областей, де досі не створено таку структуру. Тому обласна рада не тільки підтримує цю ідею, а й є співзасновником Агенції.

Голова ОДА Дмитро Живицький наголосив, що наразі усе готово, аби її запустити. «Ми шукаємо кандидатів на посаду керівника, незабаром публічно оголосимо конкурс», - заявив він.

На даному етапі, за словами голови облдержадміністрації, громади погодилися брати участь у співфінансуванні Агенції, та у проєктах.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 06 січня 2022, 13:51

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top