telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування

В академічному театрі драми та музичної комедії ім. Щепкіна відбулися урочистості, присвячені Дню місцевого самоврядування.

Вітаючи присутніх, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко зазначив, що Україна зараз знаходиться на непростому шляху децентралізації. «З кожним днем зростає роль працівників органів місцевого самоврядування. І саме на нас із вами покладені завдання зробити кращим життя кожної людини. Тому у нас багато викликів – і в медицині, і в освіті, і в соціальному захисті. Ми маємо подолати всі ці труднощі. Але тільки спільними зусиллями. Тому закликаю всіх до роботи на благо наших громад. Вітаю зі святом, бажаю миру, здоров’я й добробуту», - звернувся до присутніх очільник обласних парламентарів.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування Віктор Федорченко нагородив цінними подарунками та подяками кращих  працівників галузі, серед яких і депутати обласної ради – Олександр Слюсар і Олексій Романько.

«Реформа децентралізації, яка відбулась в Україні, сьогодні дає кожній громаді можливості для розвитку, можливості для того, щоб громада була успішною, – сказав голова ОДА Дмитро Живицький. - А успіх громади – це якісні освіта дозвілля, це розвиток бізнесу, створення нових робочих місць. І сьогодні від того, як буде працювати сама громада, які будуть цілі в голови громади, виконавчого комітету, чи продуктивною буде співпраця з депутатським корпусом, залежатиме, як виглядатимуть громади через п’ять років».

Голова облдержадміністрації побажав усім, хто працює в органах місцевого самоврядування, міцного здоров’я, успіху і розвитку. А також злагоди та миру в родинах, на всій території Сумщини та України.

До слів привітань приєдналися й народні депутати України Михайло Ананченко та Ігор Васильєв. Вони наголосили на важливості та відповідальності роботи органів місцевого самоврядування. «Ви дбаєте про людей ваших громад щодня, а це значить, що і про всю Сумську область та Україну. Я впевнений, що місцеві громади можуть сміливо брати на себе вирішення актуальних питань, знаходити і залучати для їх вирішення соціальні інвестиції та гранти міжнародних фондів, налагоджувати співпрацю з місцевим бізнесом, ресурси з місцевих, обласного, державного бюджетів. А ми будемо активно підтримувати цей процес», - наголосив Михайло Ананченко.

Цього дня працівники органів місцевого самоврядування спілкувалися, оговорювали свої напрацювання та насолоджувалися концертом, який підготували артисти театру ім. Щепкіна.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 08 грудня 2021, 18:35

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top