telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Трудівники Сумщини – завжди в авангарді розвитку сільськогосподарської галузі в Україні», - Валерій Ісмаілов

Напередодні Дня працівників сільського господарства аграріїв Сумщини вітали керівники області.

Від імені депутатського корпусу обласної ради до трудівників села звернувся заступник голови ради Валерій Ісмаілов: «Щороку восени ми віддаємо шану людям, які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається сила та потужність держави. Мені приємно констатувати, що трудівники Сумщини – завжди в авангарді розвитку сільськогосподарської галузі в Україні. Переконаний, так буде і в подальшому!»

Валерій Ісмаілов подякував аграріям за те, що вони одними з перших стали допомагати військовим, коли розпочалася війна на Сході країни, також надають дієву допомогу сьогодні для реконструкції й придбання новітнього обладнання в обласний онкологічний диспансер. Він побажав працівникам сільськогосподарської галузі миру, щастя, благополуччя, достатку, та вручив відзнаки. За вагомі трудові здобутки, особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, багаторічну самовіддану працю та з нагоди професійного свята грамоту обласної ради отримали директор фермерського господарства «Мисенко О.Т.» Сумського району Юрій Мисенко та директор ТОВ «Україна» Шосткинського району Микола Отрошко. Подякою обласної ради нагороджені доярка ПАТ «Сад» Охтирського району Марія Бринько та агроном ТОВ «Агротрейд-Виробництво» Конотопського району Олександр Шкурін.

У вітальному слові Дмитро Живицький подякував всім працівникам сільського господарства за любов до землі і своєї праці та відзначив неоціненний вклад у розвиток економіки краю.

«Сьогодні кожен із вас примножує славу Сумщини як аграрної області. У сільське господарств наразі інвестується чи не найбільше коштів – за поточний рік інвестори вклали у розвиток галузі 1,2 мільярда гривень», – зазначив Дмитро Живицький та відзначив почесними грамотами голови ОДА кращих представників галузі.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 листопада 2021, 16:26

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top