telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Напередодні Дня юриста в Сумах віншували захисників верховенства права

Дата святкування цього професійного свята – 8 жовтня - була вибрана не випадково: вважається, що саме в цей день у 1016 році Ярослав Мудрий видав перший звід законів. І відтоді й до сих пір головною метою всіх юристів є захист прав і свобод кожної людини.

7 жовтня більш 250 представників Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) завітали у молодіжний центр «Романтика», де на них чекало приємне спілкування, оригінальні фотозони, квіти й вітання від керівництва області та міста.

Від імені голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка та депутатського корпусу до присутніх звернувся голова бюджетної комісії Олег Медуниця: «Віктор Гюго свого часу зауважував: «Право – це все те, що істинно і справедливо». Добиватися справедливості кожного дня, стояти на захисті інтересів громадян України – нелегка ноша. Тож хочу побажати виконавцям – побільше виконаних судових рішень, юристам – надійно відстоювати державні інтереси. Бо саме ви – гарантія захисту прав всіх верств населення України».

Подяки від Сумської обласної ради та грамоти отримали Богдан Панасенко, начальник відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), Вікторія Бондаренко, старший державний виконавець Ковпаківського відділу державної виконавчої служби, Світлана Степаненко, провідний спеціаліст Охтирского відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Охтирському районі.

Привітали представників юстиції також голова Сумської  державної адміністрації Дмитро Живицький та міський голова м. Суми Олександр Лисенко. Вони побажали правозахисникам міцного здоров’я, взаєморозуміння з колегами, життєвої наснаги та кар’єрного зростання. А ще - добробуту та родинного благополуччя. Адже ти можеш бути кращим воїном на законодавчому полі, якщо в тебе є надійний тил.

Начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун зазначила, що сьогодні в кожній, навіть маленькій, фірмі є юридична служба – саме та артерія, яка захищає і поставляє кисень до всіх органів. Юстиція – є центральним органом і у правовій державі.

«Юристи - це люди з підвищеною відповідальністю, люди, що можуть обґрунтувати будь-яку позицію і висвітлити її з правової точки зору. Люди з відкритим серцем, готові допомагати всім, хто до них звертається. Тому бажаю всім міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні і невтомного, постійного, переможного руху вперед!» - побажала вона. А також привітала колег від імені керівництва Міністерства юстиції України та керівництва Полтавського та Чернігівського регіону.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 жовтня 2021, 09:29

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top