telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Підприємства ОКАП «Сумиоблагроліс» демонструють гарну динаміку розвитку

Нині підприємства ОКАП «Сумиоблагроліс» є зразком ефективного використання комунального майна і демонструють гарну динаміку розвитку. На цьому акцентував увагу перший заступник агролісогосподарського підприємства Борис Пересадько під час робочої наради, яка відбулася в обласній раді.

Мова йшла про діяльність ОКАП «Сумиоблагроліс» у 2021 році, проблемні питання підприємства та можливості їх вирішення. Головуючий на нараді перший заступник керівника депутатського корпусу Олександр Стрельченко ознайомився з інформацією виробничих та фінансових показників підприємства, обговорив питання забезпечення бюджетних закладів області та суб’єктів підприємницької діяльності необхідними лісоматеріалами й дровами для опалення.

«Усі дочірні підприємства ОКАП «Сумиоблагроліс» є бюджетоутворюючими. І для нас, депутатського корпусу є досить важливим те, що вони ефективно працюють, беруть участь у соціально-економічному розвитку територій, надають робочі місця, збільшують об’єми переробки деревини на власних потужностях», - наголосив Олександр Стрельченко.

Борис Пересадько, інформуючи присутніх про результати роботи, повідомив, що за І півріччя поточного року виконані всі основні виробничо-фінансові показники.

Під час весняної лісокультурної кампанії обсяги з відтворення лісу склали майже 300 га, що складає 105% від весняного плану посадки, з них 101 га – це посадка лісу на землях, не придатних для ведення лісового господарства. Окрім цього було проведено доповнення лісових культур минулих років на площі 500 га. Для проведення лісокультурних робіт було використано стандартний посадковий матеріал, вирощений у власних лісових розсадниках.

Станом на початок жовтня, на жодному підприємстві немає заборгованості з заробітної плати, яка в середньому складає близько 10 тисяч грн. За І півріччя 2021 року сплачено до бюджетів всіх рівнів 48,1 млн грн: до державного бюджету 22,6 млн грн, до місцевого бюджету – 16,3 млн грн, в тому числі до обласного – 2,0 млн грн, до ЄСВ – 9,2 млн грн.

Утім, за словами першого заступника ОКАП «Сумиоблагроліс», є й проблемні питання. Серед головних – виготовлення технічної документації на земельні ділянки. Станом на перше жовтня поточного року лише 32% з них мають державні акти.

Тому в ході робочої наради було прийнято рішення звернутися до голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка стосовно виділення коштів на проведення інвентаризації земельних ділянок з Фонду відшкодування витрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва у розмірі 3,1 млн грн на виготовлення технічної документації. Планується це зробити у рамках співфінансування: 50% - обласна рада, 50% - агролісгоспи.

Присутні на нараді підтримали цю пропозицію і рекомендували винести питання на розгляд сесії обласної ради.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 05 жовтня 2021, 15:16

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top