telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Делегація Сумщини бере участь у роботі XXІ Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації

Під егідою Української Асоціації районних та обласних рад розпочала роботу XXІ Всеукраїнська нарада-семінар з актуальних питань децентралізації для представників органів місцевого самоврядування.

Делегацію від Сумщини очолив голова обласної ради Віктор Федорченко. «Подібні наради – це не лише спілкування між керівниками громад різних рівнів. Ми ділимося досвідом своєї роботи у ході панельних дискусій, маємо змогу поставити питання високопосадовцям органів державної влади та експертам, спільно напрацювати подальше бачення розвитку органів місцевого самоврядування. Усі питання, що обговорюватимуться у ході наради,  будуть відображені у резолюції по закінченню заходу», - сказав Віктор Федорченко.

Під час пленарних сесій учасники наради планують обговорити низку питань. Головні з них стосуватимуться регіонального розвитку, повноважень, подальших перспектив децентралізації, зокрема Конституційних змін, питання проєктного менеджменту, інвестицій, юридичної практики вирішення спірних питань тощо. Крім того, вже традиційно розповідатимуть про застосування антикорупційного законодавства, діяльність міжнародних організацій та проектів.

Також в рамках наради-семінару відбудеться розширене засідання Правління Асоціації. На ньому, серед іншого, розглядатимуться подальші кроки  у впровадженні децентралізації, а також фінансових гарантій діяльності районних та обласних рад.

Активну участь в обговоренні пропозицій до законопроекту «Про державний бюджет на 2022 рік» взяв голова бюджетної комісії Сумської обласної ради Олег Медуниця. Він озвучив проблеми наповнення обласних бюджетів, зокрема звернув увагу на низький рівень податкоспроможності обласних бюджетів, які не дозволяють на належному рівні забезпечувати функціонування бюджетних установ – закладів охорони здоров’я та освіти.

Варто зазначити, що Всеукраїнська нарада-семінар є традиційним щорічним заходом Української асоціації районних та обласних рад, що став платформою для спілкування та напрацювання рішень органів місцевого самоврядування.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 21 вересня 2021, 16:24

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top