telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Поліцейський офіцер громади»: На Сумщині підписано меморандум між Нацполіцією та територіальними громадами

В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» між ГУНП у Сумській області та територіальними громадами Сумщини підписано меморандум про партнерство та співпрацю. Основною метою документу є спільна робота на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території громади.

Участь у заході взяли керівники Сумщини, ГУНП у Сумській області, очільники територіальних громад.

Вітаючи присутніх із цією подією голова обласної ради Віктор Федорченко акцентував увагу на важливості спільних дій усіх гілок влади заради безпеки в області.

«Відтепер у кожній територіальній громаді буде офіцер, який не тільки працюватиме на її території, але й житиме там. Він знатиме місцеве населення. Він буде орієнтованим на забезпечення безпеки людей і 80-90% свого робочого часу знаходитиметься в громаді. Особливо це важливо в нашій прикордонній області», - зазначив керівник депутатського корпусу.

Він подякував поліцейським за службу, а керівникам громад за їх бажання разом зробити життя мешканців більш безпечним.

Начальник ГУНП в Сумській області Олександр Анохін повідомив, що на Сумщину прибули 48 поліцейських автомобілів. Це найбільша кількість в Україні.

«Люди повинні знати і розуміти, що поліція та місцева громада – це єдине ціле у напрямку створення безпеки. Відтепер, з упровадженням цього проекту, кожен мешканець громади відчуватиме, що він захищений», - сказав головний поліцейський Сумщини.

Перший заступник голови Сумської ОДА Тарас Савченко наголосив, що у поліцейського офіцера громади повинен сформуватися суттєвий рівень довіри з керівником громади. Така взаємодовіра, на думку посадовця, допоможе вирішувати нагальні питання.

Усі присутні голови територіальних громад поставили свої підписи й печатки під спільним документом з ГУНП у Сумській області.

«Проєкт хороший, цікавий, головне – в ногу з часом», - говорили очільники громад і обіцяли всіляко сприяти роботі поліцейських.

Згідно меморандуму, громада забезпечує поліцейського офіцера місцем роботи, маркує службовий автомобіль розпізнавальними знаками належності до громади. Заробітну плату, оснащення, планшет, доступ до бази даних, підтримку додатковими силами і засобами бере на себе поліція. Поліцейський офіцер громади 90% часу проводитиме у громаді і буде підзвітний їй. Це буде працівник поліції з усіма передбаченими правами і обов’язками, але житиме і працюватиме він у громаді, якій і надаватиме послуги: від оформлення ДТП до затримання злочинця.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 09 вересня 2021, 12:25

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top