telegram Facebook Twitter instagram Youtube

20-23 вересня УАРОР проведе XXI Всеукраїнську нараду-семінар з актуальних питань децентралізації

20-23 вересня відбудеться XXI Всеукраїнська нарада-семінар з актуальних питань децентралізації.

Захід організовує Українська асоціація районних та обласних рад. Учасники – керівники органів місцевого самоврядування.

Програма заходу, що ділиться на дискусійно-роз’яснювальний та навчальний блоки, сформована на основі опитування спільноти Асоціації.

Так, розглядатимуться питання регіонального розвитку, повноважень, подальших перспектив децентралізації, зокрема Конституційних змін, питання проєктного менеджменту, інвестицій, юридичної практики вирішення спірних питань та інше.

Також, в рамках наради-семінару, відбудеться розширене засідання Правління Асоціації.

До спілкування з учасниками наради-семінару запрошуються народні депутати, представники Офісу Президента України, центральних органів виконавчої влади, експерти та відповідні міжнародні організації.

За результатами наради-семінару буде підготовлена Резолюція.

Нагадаємо, Всеукраїнська нарада-семінар Асоціації, що відбувається кожного року восени у Затоці, стала традиційним комунікативним майданчиком для органів місцевого самоврядування, органів державної влади, неурядових організацій та фахових експертів.

Детальну інформацію про захід, зокрема про участь у ньому, можна дізнатися за номером телефону 044-484-05-64/33/19 або написавши на адресу електронної скриньки –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 07 вересня 2021, 16:13

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top