telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відзнаки обласної ради та УАРОР отримали від Віктора Федорченка медична сестра обласної лікарні та Лебединський депутат

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко вручив грамоту Української асоціації районних та обласних рад депутату Лебединської міської ради Юрію Вердибоженку, а подяку Сумської обласної ради – медичній сестрі нейрохірургічного відділення КНП СОР Сумська обласна клінічна лікарня Тетяні Сіробабі.

Очільник обласних парламентарів подякував нагородженим за їх вклад у розвиток Сумщини, за багаторічну сумлінну працю та відданість справі. Особливо теплі слова прозвучали на адресу Тетяни Володимирівни, оскільки вона 38 років працює медсестрою і має лише один запис у трудовій книжці.

Віктор Михайлович вкотре наголосив, що основними питаннями для депутатського корпусу залишаються медицина та освіта. «Ми робимо все можливе для того, щоб покращити лікувальні та освітянські заклади: капітально ремонтуємо їх та закуповуємо сучасне обладнання. Наш основний пріоритет – люди. Тому зараз, в умовах пандемії, ми намагаємося захищати мешканців та підтримувати ключові галузі: медицину, освіту та соціальну сферу», - акцентував увагу Віктор Федорченко.

Депутат обласної ради Віталій Зеленський, який був присутнім на врученні нагород, зазначив, що голова обласного депутатського корпусу наразі максимальні зусилля докладає до реконструкції обласного онкологічного диспансеру та розбудові медичної галузі. Тож, користуючись нагодою, подякував Тетяні Володимирівні і в її особі всім медикам Сумщини за їх нелегку працю.

Депутат Лебединської міської ради Юрій Вердибоженко також нагороду отримав заслужено. Він сприяє розвитку енергетичної галузі територіальної громади, долучається до соціальних проектів, розвитку інфраструктури, та є одним із найактивніших місцевих обранців.

Нагороджені подякували Віктору Федорченку за довіру і пообіцяли й надалі працювати задля розвитку Сумщини.

 

Останнє оновлення на Четвер, 02 вересня 2021, 16:18

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top