telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко вручив відзнаки УАРОР заступнику голови Сумської райради та депутату обласної ради

За сприяння розвитку місцевої демократії та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України Українська асоціація районних та обласних рад нагородила найкращих представників органів місцевого самоврядування. Отримали відзнаки й двоє представників Сумщини. Почесну грамоту – депутат Сумської обласної ради Сергій Іщенко, грамоту – заступник голови Сумської районної ради Валерій Сорокін.

«Мені дуже приємно нагороджувати людей, які багато сил докладають до розвитку Сумської області і не залишаються осторонь проблем територіальних громад та жителів краю, - сказав голова обласної ради Віктор Федорченко, вручаючи нагороди. – Адже для спільної роботи на результат необхідно вибудувати вертикаль співпраці усіх рівнів органів місцевого самоврядування».

Під час спілкування присутні обговорили важливі для регіону питання соціально-економічного та суспільно-політичного напрямків. В першу чергу акцентували увагу на оновленні матеріально-технічної бази Сумського онкологічного диспансеру.

Віктор Михайлович розповів про стан справ у ході реконструкції диспансеру та закупівлі обладнання. Подякував депутатам Сумської райради в особі Валерія Сорокіна за те, що вони долучилися до важливої справи і виділили з районного бюджету 4,7 млн грн. Ці кошти підуть на придбання ультразвукового обладнання експертного класу та офісного гістероскопу.

Сергій Іщенко в свою чергу подякував Віктору Федорченку за підтримку, бо, певен, визнання роботи депутатів Сумщини Асоціацією обласних та районних рад – це спільна заслуга, і без підтримки керівника обласного депутатського корпусу навряд чи вдалося б утілити в життя певні проєкти. Особливо – реконструкцію онкодиспансеру.

 «Ми налаштовані на конструктив і сприяння у вирішенні серйозних питань, що направлені на покращення життєдіяльності Сумщини. Головне, щоб був результат, були вирішені проблеми, і щоб кожен житель області побачив зміни в кращий бік. Всі ми працюємо саме для цього», - акцентував увагу Віктор Федорченко.

Він вручив відзнаки УАРОР і побажав депутатам плідної праці на благо регіону.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top