telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відновлення ділянки дороги до села Кердилівщина – на контролі депутата обласної ради

До обласного обранця Магомеда Галаєва звернулися мешканці села Кердилівщина Сумського району з питання проведення ремонтних робіт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення від траси Лебедин-Суми до села Кердилівщина (протяжність дороги складає 1,5 км).

З цього приводу Магомед Галаєв озвучив депутатський запит на останній сесії обласної ради, яка відбулася 23 липня 2021 року.

Він зазначив, що дорожнє покриття зазначеної ділянки дороги знаходиться у вкрай незадовільному стані. До того ж, під час зливи або повені вода перемиває дорогу, руйнуючи автодорожнє покриття до населеного пункту. У зв’язку з цим необхідно вирішувати питання стосовно відводу води одного з полів ТОВ «УкрЛатінвест».

Депутат звернуся до керівництва області надати відповідне доручення департаменту розвитку інфраструктури облдержадміністрації та ДП «Дороги Сумщини» вивчити питання та провести необхідний комплекс робіт по відновленню ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення від траси «Лебедин-Суми» до села Кирилівщина Сумського району.

Запит був підтриманий більшістю голосів.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 09:40

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top