telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко зустрівся з фермерами Сумщини

На запрошення Асоціації фермерів та приватних землевласників Сумської області голова обласної ради Віктор Федорченко взяв участь у звітно-виборчій конференції.

У ході зібрання учасники обговорили ряд проблемних питань, які виникають у процесі їхньої діяльності. Присутні висловили власне бачення розвитку фермерства на Сумщині. А це: розвиток сімейних фермерських господарств, питання єдиного земельного податку, регулювання земельних відносин, кредитування фермерських господарств тощо.

Голова обласної ради подякував господарникам за їх нелегку працю і зазначив, що Сумська область займає лідерські позиції в аграрному секторі, тому влада має усіляко підтримувати фермерів і приватних землевласників. «Ви працюєте в територіальних громадах, створюєте робочі місця, платите податки. Ми цінимо ваш труд. Разом працюватимемо надалі, визначатимемо проблемні моменти й докладатимемо максимум зусиль для їх вирішення. Я впевнений, що запорукою успіху нашої спільної роботи є конструктивна співпраця і діалог. Тому мої двері, як голови обласної ради, відкриті. Приходьте, обговорюватимемо всі питання і в межах своїх повноважень будемо їх вирішувати», - наголосив очільник депутатського корпусу.

Резюмуючи конференцію, землеробники і фермери подякували Віктору Федорченку за його участь у заході і дійшли згоди про спільну роботу щодо розвитку АПК області.

Серед іншого голова обласної ради звернувся до присутніх, аби вони долучалися до збору коштів на проведення масштабного капітального ремонту приміщення Сумського обласного онкологічного диспансеру, придбання сучасного лінійного прискорювача для лікування онкохворих та створення умов для його встановлення – облаштування спеціального бункера.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 12 серпня 2021, 09:50

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top