telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

В обласній раді відбулася зустріч з представником австрійської компанії «BT-Wolfgang Binder»

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко зустрівся з представником австрійської компанії «BT-Wolfgang Binder», яка спеціалізується на поставках обладнання з переробки мінералів і екологічного обладнання.

Представник зарубіжної фірми в Україні Ігор Гіптенко розповів про можливості компанії щодо будівництва в Сумах сміттєпереробного заводу потужністю 80-100 тисяч тонн сміття на рік. Під час спілкування обговорювалися технологічні питання, можливості фінансування тощо.

«Ми розробили сортувальну систему REDWAVE на сенсорній основі, яка використовується для автоматизованого сортування паперу і картону, пластика, скла, гірних руд та інших матеріалів», - розповів Ігор Гіптенко.

У розмові брали участь обласні депутати Олександр Слюсар, Олексій Романько та Микита Баня.

Присутні говорили, що дійсно Сумам необхідний сучасний комплекс сприймання, переробки, складування, утилізації та захоронення твердих побутових відходів.

За словами представника фірми, завод із переробки сміття має бути спільною роботою компанії та міської влади. Тому сподівається на співпрацю.

 

Останнє оновлення на Середа, 30 червня 2021, 16:11

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top