telegram Facebook Twitter instagram Youtube

25-ту річницю прийняття Конституції України відзначили в Сумах

Урочистою ходою, покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам на Алеї Слави та Героям Небесної Сотні, підняттям прапорів, нагородженнями та привітаннями відзначили у Сумах 25-річчя прийняття Основного Закону – Конституції України.

У заходах взяли участь керівники області та міста, депутати, військові, громадськість. Учасники дійства кажуть, для українців цей день важливий.

«Прийнявши 25 років тому Конституцію України, ми заявили всьому світу про себе, як самостійну демократичну суспільну державу. Державу, яка пройшла на сьогодні тернистий, а іноді й трагічний шлях. Нас чекає ще більше складних випробувань. Утім ми готові до цього. Бо це наша Конституція, це наша держава. Від імені голови Сумської обласної ради, депутатського корпусу обласної ради я вітаю Україну і Сумщину з чвертьвіковим ювілеєм від дня прийняття Контитуції». З такими словами звернувся до жителів регіону під час урочистостей заступник голови Сумської обласної ради Валерій Ісмаілов.

Він побажав усім натхнення й прагнення бути українцями, і виконав почесну місію: вручив відзнаки Сумської обласної ради службовцям військової частини 3051 Національної гвардії України. Грамоту отримали снайпер (2 категорії) відділення вогневої підтримки взводу реагування Валерій Приходько, начальник групи документального зв'язку вузла зв'язку ІІІ категорії Ярослава Стеблянко, командир 1-ї патрульної роти капітан Олександр Красновський, старший кінолог кінологічного взводу старшина Олександр Карлашов. Подяками обласної ради нагороджено старшого механіка-водія роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) старшого солдата Олега Устінова та стрільця 1-го відділення 1-го стрілецького взводу стрілецької роти (з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних) солдата Дар'ю Семенову.

На питання журналістів, які можливості відкрила Конституція для місцевого самоврядування, Валерій Шапазович відповів, що реформа децентралізації - одна з найголовніших. "Кожна країна, кожна родина має працювати, як бджолині соти. Кожен на своєму місці має бути відповідальним. Будувати свою громаду, свій район, свою область. Виконувати всі положення Основного Закону і жити задля добробуту України. Тоді буде потужною держава», - зазначив заступник голови обласної ради.

На завершення свята учасники дійства пройшли урочистою ходою центром міста і поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Своїми артистичними талантами містян і гостей Сум порадували творчі колективи.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 28 червня 2021, 11:13

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top