telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Меморандум про взаємодію підписали на Сумщині

10 червня голова обласної ради Віктор Федорченко, голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома та голова Сумського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ Юрій Яремчук підписали меморандум про взаємодію між Сумським регіональним (обласним) відділенням асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад», Сумською обласною державною адміністрацією та Сумською обласною радою.

Очільник обласної ради зазначив, що підписання меморандуму - це важливий крок і необхідно, щоб він був не тільки на папері, а й втілений у життя. «Оновлене в умовах адміністративно-територіальної реформи місцеве самоврядування є запорукою сталого розвитку громад, без якого неможливе успішне майбутнє Сумщини. І яким воно буде залежить від спільних зусиль громади та влади», - наголосив Віктор Федорченко.

Закріплені напрямки меморандуму сприятимуть ефективному здійсненню органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади своїх повноважень, забезпечення прав та інтересів територіальних громад, надають можливість застосування в області кращих прикладів діяльності територіальних громад країни, поєднуючи власні напрацювання та досвід роботи в галузі місцевого самоврядування міжнародної спільноти.

Даний меморандум говорить про єдність влади, що є запорукою розвитку територіальних громад області в цілому.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 червня 2021, 08:53

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top