telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Хіміки області відзначили своє професійне свято

Вчора, останньої неділі травня, відзначили своє професійне свято працівники хімічної та нафтохімічної промисловості. Сумщина входить до числа тих, хто по праву може себе назвати лідерами галузі. Саме в нашому регіоні триває видобуток нафти, а марку публічного акціонерного товариства «Сумихімпром» знають далеко за межами України.

З нагоди свята у Палаці культури «Хімік» відбулися урочистості, на яких були присутні керівництво області та міста, очільники та працівники підприємства, обласні депутати. Голова обласної ради Віктор Федорченко привітав винуватців свята і зауважив, що хімічна галузь є однією зі складових національної економіки.

«Динамічний розвиток «Сумихімпрому» прийшовся на 60-70-і роки минулого століття. Тоді підприємство розбудовувалося, було містоутворюючим. На ньому працювали не лише сумчани, а й багато жителів довколишніх сіл. За рахунок «Сумихімпрому» розвивалося місто, розвивалася Україна. На щастя, зараз підприємство зберегло цехи і 4 тисячі робочих місць. І наразі ваше підприємство – один з флагманів хімічного комплексу України, який випускає конкурентноздатну на світовому ринку продукцію», - зазначив очільник обласних парламентарів.

Він побажав присутнім здоров’я та миру і з нагоди професійного свята нагородив кращих працівників підприємства. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток хімічної галузі промисловості України та з нагоди професійного свята – Дня хіміка подяками обласної ради нагороджено апаратника цеху по виробництву складних мінеральних добрив ПАТ «Сумихімпром» Миколу Буравкова,  апаратника цеху по виробництву складних мінеральних добрив Сергія Голуба, майстра зміни цеху концентрації сірчаної кислоти ПАТ «Сумихімпром» Станіслава Мозгового.

Привітала хімпромівців зі святом і депутат Сумської обласної ради, голова обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова. «Я дякую усім вам за збереження людського потенціалу, збереження соціальної сфери, не тільки збереження, а й підвищення заробітної плати, збереження самого підприємства. На фоні економічної ситуації в країні, це серйозні кроки вперед. Велику вдячність хочу висловити ветеранам хімічної галузі та кожному з вас за те, що продовжуєте славні традиції своїх попередників. Переконана, ваш професіоналізм, наполеглива праця, висока відповідальність і надалі сприятимуть зміцненню економіки області й держави в цілому», - наголосила Тетяна Олександрівна.

Вона також вручила відзнаки обласної ради профспілок кращим працівникам підприємства.

Хіміків привітали керівники підприємства, облдержадміністрації та міської ради. Всі з теплом говорили про працівників «Сумихімпрому» і висловлювали їм вдячність за те, що попри непростий для економіки час, вдається зберегти потенціал галузі.

З нагоди професійного свята колективами будинку культури була підготовлена цікава і насичена концертно-розважальна програма.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top