telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Це свято не затьмариться в віках – у серцях нащадків буде жити!

День 9 травня в Сумах розпочався за традицією, яка живе багато десятиліть: керівники області, міста, ветерани, діти війни, представники громадськості зранку відвідали міське кладовище, де поклали квіти до братської могили «Мати-Батьківщина», меморіалу воїнам Війська Польського, до пам’ятного знаку загиблим в АТО. Сумчани вшанували пам'ять уродженців Сумщини, які загинули в Афганській війні.
На меморіалі Вічної Слави відбувся мітинг-реквієм, присвячений 76-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Від імені депутатів Сумської обласної ради найщиріші вітання зі знаменним днем - Днем Перемоги - землякам, ветеранам і трудівникам тилу, солдатським вдовам, дітям війни, внукам і правнукам визволителів озвучив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. «Низький уклін, щира повага тим небагатьом ветеранам, які ще поруч з нами. Зичу їм довгих років мирного життя, здоров’я й добра. Хай кожен день дарує вам побільше посмішок і радості! Закликаю молоде покоління свято берегти пам’ять про безсмертний подвиг своїх предків!» - зазначив у своєму виступі очільник обласного парламенту.

Сотні тисяч наших земляків мужньо боролися з окупантами на фронті, у партизанських загонах, у підпіллі, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, кожен, як міг, день за днем наближав Перемогу. І вона прийшла зі сльозами на очах, з залпами переможних салютів і великими сподіваннями, що на нашій землі ніколи більше не буде війни! На жаль, Україна знову в огні! Уже синам, внукам і правнукам доводиться відстоювати територіальну цілісність нашої держави навіть ціною власної крові. Лейтмотивом на мітингу прозвучала пісня «Мить» у виконанні вихованця школи «Барса» Давида Лободи, а учасники зразкового ансамблю сучасного танцю «Візаві» присвятили нашим сучасним героям хореографічну композицію.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів. Під мелодію пісні «Степом, степом» керівники області та міста, ветерани, сумчани поклали квіти до підніжжя пам’ятника. Прозвучав Державний Гімн України та залпи салюту.

На жаль, свято другий рік поспіль було потьмарене карантинними обмеженнями через епідемію коронавірусу, а тому всі заходи відбувалися з дотриманням відповідних санітарних норм.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top