telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати обласної ради намітили шляхи співпраці з колегами Зноб-Новгородської територіальної громади

Депутати обласної ради Євген Южаков, Тетяна Гончаренко, Тетяна Савенко та Олексій Котляров днями відвідали Зноб-Новгородську територіальну громаду, де зустрілися з працівниками місцевих навчальних закладів, поговорили з батьками учнів. Корисною й пізнавальною для обласних обранців стала розмова з мешканцями сіл Хильчичі та Журавка. У людей, а їх проживає у цих двох населених пунктах майже сім сотень, накопилася ціла купа нез’ясованих питань.

У Зноб-Новгородському відбулася робоча зустріч з селищним головою Петром Гончаровим, іншими керівниками громади, місцевими депутатами.

«Ми разом обговорили проблеми, які слід вирішити усе найближчим часом, - говорить Євген Южаков, - то ж намітили шляхи співпраці, аби зорієнтуватися на конкретних справах. Також ми проінформували колег про наші ініціативи в обласній раді щодо питань використання надр тощо».

Візит у регіон був конструктивним, корисним і доброзичливим, стверджують обласні обранці.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top