telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах завершився чемпіонат України із дзюдо серед кадетів до 18 років

Його учасниками стали 548 спортсменів з 24 областей. Для кадетів ці змагання -  перші після річної паузи, пов’язаної із пандемією коронавірусу. Тож ключова умова участі - негативний ПЛР-тест, зроблений упродовж 72 годин.

До змагань спортсмени готувалися на місцях, адже запланувати  й повноцінно провести навчально-тренувальні збори було неможливо. А попередній чемпіонат в цій категорії - відбувся аж рік тому у Львові.

Тепер у загальному підсумку збірна Сумщини здобула 4-те місце. Дівчата у своїй групі - вибороли 3-тє. 

Привітав учасників турніру на гостинній сумській землі перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко. Він зазначив, що депутатський корпус обласної ради допомагає в розвитку спорту. «Четверо наших депутатів мають відношення до дзюдо. Юрій Меєрович - заслужений працівник фізкультури і спорту, майстер спорту з дзюдо. Віра Мотречко - заслужений майстер спорту з дзюдо. Араз Гулієв є президентом Сумської обласної федерації дзюдо, Олександр Будник є віце-президентом Сумської обласної федерації дзюдо. Нам дуже приємно, що Сумська область стала однією зі столиць дзюдо завдяки співпраці федерації дзюдо, обласної ради та міської ради Сум. За останні два роки в області відкрито федерацію дзюдо в Шостці, наразі відкривається у Великій Писарівці. Тобто географія розширюється. За останній рік у Сумах додалося 4 спортзали, і зараз налічується понад 10 спортзалів для занять дзюдо», - наголосив Олександр Стрельченко.

Він побажав спортсменам впевненості в своїх силах, максимальної концентрації, волі до перемоги та професійного зростання. А ще – олімпійських медалей, бо кожен спортсмен мріє хоч раз у житті стати на п’єдестал олімпійської слави!

Долучився до привітань президент федерації дзюдо Сумської області Араз Гулієв. Під час церемонії нагородження, Араз Іманович заявив, що  й надалі сприятиме тому, аби дзюдо  зміцнювало свої позиції на Сумщині.

«Коли мене обрали президентом федерації, я дав слово, що ми будемо розвивати цей вид спорту у Сумській області. Нині працюємо над відкриттям залів в усіх ОТГ, звертатимемо увагу на інтереси кожного тренера, спортсменів кожної вікової категорії. Уже придбали спортивні костюми для усіх тренерів в області та збірної Сумщини у категорії до 18 років. Сподіваюся, що подібних обласних та загальноукраїнських змагань будемо проводити в Сумах ще більше. Адже такі турніри - покращують професійні якості борців. Самих тренувань вдома недостатньо - потрібні нові спаринг-партнери, азарт та адреналін чемпіонатів» - заявив Араз Гулієв.

Виступив під час церемонії і віце-президент федерації дзюдо України Сергій Колесніченко. 

«Хочу подякувати всій потужній команді Сумської обласної федерації дзюдо, котра брала участь у підготовці та проведенні чемпіонату. Також велике спасибі нашому президенту Аразу Гуліеву за його участь та підтримку нашої, тепер уже загальної справи під назвою ДЗЮДО. Разом - до нових звершень!», - зазначив він.

Відзначимо, що на  цих змаганнях  у Сумах сформувався склад збірної України, яка поїде на чемпіонат Європи U-18, що відбудеться у серпні в латвійській Ризі.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top