telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

До розробки програм слід підходити виважено, переконані обласні обранці

Ділова атмосфера під час обговорення питань порядку денного панувала на засіданні постійної комісії з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій та розвитку АПК. Її 12 березня провів Вадим Ващенко.

Одне з питань стосувалося виконання Регіональної програми відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими об’єднаними співвласниками багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами та впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках на 2016-2020 роки. Депутати заслухали інформацію, згідно з якою відшкодування здійснювалося за кредитами, отриманими ОСББ та фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів у багатоквартирних будинках. Було встановлено вікна з енергозберігаючими пакетами, придбано теплоізолюючі матеріали для термомодернізації зовнішніх стін, покрівель, фасадів та фундаментів, облаштовано індивідуальні теплові пункти, модернізовано систему освітлення, встановлено двері у місцях загального користування тощо. Тільки в минулому році за рахунок коштів обласного бюджету було відшкодовано 443,862 тисячі гривень на перелічені вище роботи.

Тож, зважаючи на актуальність енергозберігаючих заходів для населення, голова комісії Вадим Ващенко висловив одностайну думку своїх колег, назвавши програму ефективною та дієвою, а відтак програма «теплих кредитів» може бути або подовженою, або розробленою на новий часовий відрізок. «Я беру під особистий контроль її популяризацію», - наголосив Вадим Олександрович.

Члени комісії також заслухали інформацію про інші обласні програм, термін реалізації яких сплив у 2020 році, зокрема про модернізацію систем теплопостачання, розвитку пасажирського автомобільного транспорту в Сумській області, обговорили хід виконання програм «Питна вода України» та щодо розвитку малого та середнього підприємництва. Обласними обранцями було зазначено, що розробка обласних програм потребує детальнішого, більш виваженого підходу. Не варто приймати програму заради програми!

Підбиваючи підсумки засідання комісії, її голова подякував депутатам Геннадію Гордієнку, Петру Постілу, Владиславу Харченку, Віталію Зеленському за професійну та злагоджену роботу.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top