telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати рекомендували «Сумиполімербуду» за власний кошт утилізувати медичні відходи у Старому Селі

До обласних депутатів звернулося ТОВ «Сумиполімербуд» щодо виділення коштів на утилізацію медичних відходів на території с. Старе Село Сумського району (колишні складські приміщення).

Це товариство протягом деякого часу займається сортуванням та подальшою переробкою вторинної сировини з медичних відходів, хоча не має ліцензії на здійснення такої діяльності. Тож перевіркою Державної екологічної інспекції у Сумській області виявлено ряд порушень. Зокрема приписом встановлено вимогу щодо передачі на утилізацію накопичених медичних відходів на території с. Старе Село Нижньосироватської територіальної громади спеціалізованому підприємству. Тож засновник ТОВ «Сумиполімербуд» Роман Прийма попросив обласну раду виділити 3 млн грн на утилізацію цих відходів (сума, яку виставило підприємство, що має ліцензію на утилізацію таких відходів).

Це питання розглянули депутати профільної комісії обласної ради – з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства.

Голова комісії Володимир Токар зазначив, що відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районні і обласні ради делегують місцевим державним адміністраціям повноваження стосовно вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону та мають право заслуховувати звіти голів місцевих державних адміністрацій про їх виконання. У зв’язку з цим повідомив, що у обласної ради відсутні повноваження щодо вирішення порушеного питання. Він запропонував інформацію ТОВ «Сумиполімербуд» взяти до відома та рекомендувати підприємству винайти власний фінансовий ресурс на утилізацію відходів.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top