telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Роменщині побував депутат Борис Пересадько

Обранець поспілкувався із головами райдержадміністрації Денисом Ващенком та районної ради Іваном Яременком, очільником Роменської громади Олегом Стогнієм, провів прийом громадян.

Так, під час діалогу з керівництвом району та громади йшлося про наповнення місцевих бюджетів в тому числі й за рахунок рентної плати за видобуток корисних копалин. Дотичним є питання ретельного обліку сільгоспземель, що також дасть додаткові надходження в скарбниці.

Говорили й про перспективи реконструкції стадіону спорткомплексу ім. Окіпного в Ромнах, щоб він відповідав вимогам для проведення футбольних матчів першої ліги. Проєкт може стати спільним для кількох громад.

Під час прийому громадян були як особисті, так і колективні звернення. Зокрема, представники Роменської районної організації УТМР (Українського товариства мисливців і рибалок) голова Станіслав Баляс і член ради Валерій Землянікін порушили питання продовження терміну оренди мисливськими угіддями. Його мали б розглянути ще на сесії облради попереднього скликання. Нажаль цього не було зроблено. Борис Пересадько взяв питання на контроль, одночасно зауваживши, що проблему варто вирішувати не лише для однієї Роменської організації, а для всієї області. Тож мисливцям Сумщини варто сформувати й направити відповідне спільне звернення в обласну раду, за можливості залучити інших депутатів. Зі свого боку представник фракції «ОПЗЖ» пообіцяв активно сприяти у його розгляді.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 25 лютого 2021, 17:53

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top