telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко: Щиро вдячний усім воїнам-інтернаціоналістам за віддане служіння країні

У Сумах біля Меморіалу «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам» пройшли урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Участь у заходах узяли керівники області та міста, воїни-інтернаціоналісти, військові, духовенство та громадськість.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко подякував учасникам бойових дій, побажав міцного здоров’я і аби подібні конфлікти ніколи не повторювалися.

«Щиро вдячний вам, усім воїнам-інтернаціоналістам за віддане служіння країні, за гідність, високу відповідальність перед людьми і державою, за військове братерство і піклування про родини загиблих. Ви є прикладом єдності, взаєморозуміння, взаємоповаги, вміння прийти на допомогу. Як би не було важко, ми всі разом маємо впевнено йти до нашої спільної мети – побудови сильної і заможної України», - сказав Віктор Федорченко і вручив відзнаки Сумської обласної ради.

За мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов'язку, довголітню сумлінну службу, активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, справу соціального захисту пенсіонерів-учасників бойових дій грамоти Сумської обласної ради отримали пенсіонери МВС України, учасники бойових дій Сергій Єрмолов, Юрій Биков та Сергій Скрипник. Подяку обласної ради – заступник голови Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Василь Якимович.

Панахиду за загиблими провів настоятель церкви Іоана Воїна отець Євгеній. Він призвав згадати молитвою душі воїнів, які не повернулися з локальних конфліктів.

Далі учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців і поклали квіти до  Меморіалу на честь воїнів-інтернаціоналістів.

Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4 тисяч отримали інвалідність. Серед них – і наші земляки. 137 жителів області заплатили своїм життям, троє пропали безвісти.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 17:21

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top