telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати постійної комісії з питань промисловості обрали заступників голови та секретаря

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури, надзвичайних ситуацій та розвитку АПК депутати обласної ради розглянули близько десяти питань порядку денного.

Перш за все – обрали заступників голови та секретаря постійної комісії і затвердили план роботи постійної комісії на І півріччя 2021 року.

За пропозицією голови комісії Вадима Ващенка заступниками голови постійної комісії стали Віталій Зеленський та Геннадій Гордієнко, секретарем – Владислав Харченко.

Далі обласні обранці перейшли до розгляду сесійних питань. Директор Департаменту цивільного захисту населення Сумської ОДА Олександр Милаш проінформував про хід виконання «Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на  2019 - 2021 роки» за 2020 рік та відповів на всі питання депутатів. Ті, в свою чергу, цікавилися інформацією про проведені навчання, напрямки використання коштів та власні джерела надходження коштів.

Також депутати підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2021 роки», заслухали хід виконання Регіональної програми молодіжного житлового кредитування на 2018-2020 роки в Сумській області і підтримали проєкт рішення «Про Регіональну програму молодіжного житлового кредитування на 2021-2023 роки в Сумській області».

Усі сесійні питання запропоновано винести на розгляд сесії обласної ради.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top