telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутати, що входять до складу бюджетної комісії, розглянули низку важливих питань

Обласні обранці погодили внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2020 рік у частині субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для забезпечення опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах медичним обладнанням. А саме: системами рентгенівськими діагностичними стаціонарними загального призначення (цифровими) та апаратами ультразвукової діагностики за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

Також зміни стосувалися розподілення субвенції на виплату грошової компенсації на поліпшення житлових умов для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, що отримали поранення, каліцтва чи захворювання в зоні проведення АТО ООС.

Погодили депутати і зміни до обласного бюджету Сумської області на 2020 рік у частині субвенції на здійснення природоохоронних заходів.

При розгляді плану роботи постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва на І півріччя 2021 року секретар комісії Борис Пересадько вніс пропозицію звернутися від комісії до органів місцевого самоврядування області з питання участі підприємств, які здійснюють видобуток корисних копалин на території Сумської області, у тому числі вуглеводнів, у соціально-економічному розвитку відповідних територій та доповнити план роботи комісії цим заходом.

Тетяна Сизон внесла пропозицію доповнити план заходом щодо проведення роботи протягом І кварталу 2021 року з упорядкування мережі бюджетних установ, опрацювання бюджетних показників конкретно з кожною галуззю, проведення аудиту комунальних підприємств і за результатами – проведення перегляду обласного бюджету на 2021 рік, про яке наголошувалось на попередньому засіданні комісії та сесії обласної ради 18.12.2020. Також депутат зауважила на необхідності перегляду розміру «кишенькових» коштів дітям сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування з 8 грн на місяць до 50-100 грн на місяць по комунальних закладах обласної ради.

Члени комісії підтримали пропозиції колег.

 

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top